Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-14, 10:06


Tajemniczy krzyż znajduje się w Bażantarni, w miejscu śmierci i pierwszego pochówku Porucznika Adama Stysioła, członka m.in. konspiracji wojskowej ZWZ – AK.

W dniu dzisiejszym, 14 września krzyż ostanie uroczyście poświęcony.

Poświęcenie poprzedzone będzie również drogą krzyżową przez teren lasu. Zapraszamy wszystkich na to ważne wydarzenie w życiu naszej społeczności.

Zbiórka przed drogą krzyżową o godz. 16:30 na ul. Piekarskiej obok starej piekarni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uroczystości pogrzebowe śp. Adama rozpoczną się we wtorek

9 września odszedł od nas śp. Adam Hadław. Człowiek niezwykle zasłużony dla naszego Miasta, które kochał i któremu bezinteresownie służył przez całe swoje życie. Pozostawił wśród nas wiele dobra, lecz przez przedwczesną śmierć również dużo pomysłów, których nie zdążył zrealizować.

Czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu! Ważna informacja!

W dniach 11-12 września br. w mieście będą odbywać się uroczyste obchody 100. rocznicy utworzenia 10 Pułku Strzelców Konnych.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

8 września odbyła się XLII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej