Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-31, 09:30


Informujemy, że w najbliższych dniach tj. od środy 31 maja do 2 czerwca na terenie miasta będą odbywać się prace związane z odnowieniem linii w strefie płatnego parkowania.

Poniżej przedstawiamy planowany harmonogram wyłączenia poszczególnych odcinków ulic z możliwością parkowania:

Środa 31 maja – od godz. 12:00 – Plac Sobieskiego przed Urzędem Miasta, ul. Zamkowa.

Czwartek 1 czerwca – od godz. 7:00 – ul. Rynek oraz parking, ul. Rzeźnicza, ul. Kowalska, ul. Danielewicza.

Piątek 2 czerwca – od godz. 7:00 – Plac Sobieskiego, ul. Ottona z Pilczy, ul. Farna, ul. Rejtana, ul. Paderewskiego, ul. Sokoła.

Przepraszamy za czasowe utrudnienia w ruchu oraz parkowaniu pojazdów. Zastrzegamy, że harmonogram może ulec zmianie – czytam w komunikacie podanym przez Urząd Miasta Łańcuta.

grafika: UM Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dziś Dzień Matki

Dziś mamy przyjemność obchodzić wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. To okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość dla najważniejszych kobiet w naszym życiu – naszych mam. Jest to dzień, w którym skupiamy się na docenianiu i celebrowaniu roli, jaką matki odgrywają w naszym rozwoju, szczęściu i doświadczeniach.

Czytaj więcej

Czytelnia Zbiorów Regionalnych w Łańcucie

Wraz z otwarciem Miejskiej Biblioteki Publicznej po trwającej kilkanaście miesięcy przebudowie, powstały w niej również nowe przestrzenie dla odwiedzających, a wśród nich Czytelnia Zbiorów Regionalnych.

Czytaj więcej

Uwaga! Możliwe burze!

W dniu dzisiejszym dla powiatu łańcuckiego wydano dwa ostrzeżenia przed burzami z gradem oraz gwałtownymi wzrostami stanów wody.

Czytaj więcej