Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-10, 09:28


8 maja rozpoczął się Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie przygotowała mnóstwo atrakcji. Będą spotkania autorskie, przegląd poezji Marii Konopnickiej, rozstrzygnięcie konkursu „Jestem przedszkolakiem, czytelnikiem, bajkopisarzem, artystą”, współorganizowanego z Przedszkolem Miejskim nr 2 w Łańcucie. Więcej szczegółów znajduje się na plakacie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rockowo- bluesowe brzmienia już w tę sobotę w Łańcucie

7 maja w Miejskim Domu Kultury o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Gary Moore Tribute Band.

Czytaj więcej

Akcja #ZielonyŁańcut 2022- Tydzień dla Ziemi już za nami

W minionym tygodniu mieliśmy przyjemność współorganizować Tydzień dla Ziemi w naszym mieście. Ciekawi jesteście jak wyszło?

Czytaj więcej

Znamy program tegorocznego Muzycznego Festiwalu

Dziewięć dni Muzycznego Festiwalu w Łańcucie od 21 maja do 5 czerwca 2022 roku przypada na czas szczególny, w którym muzyka powinna jednoczyć w nadziei na pokój i przypominać, że piękno „ucieleśnione” w muzycznym dziele jest – „płaszczem dobra”.

Czytaj więcej