Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-24, 10:12


18 lutego w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbył się wernisaż ikon wykonanych przez słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dzieła zaprezentowane na wystawie powstały podczas plenerów oraz warsztatów tworzenia ikon organizowanych przez ŁUTW. Autorami prac jest 13 artystów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wystawa ikon w Miejskim Domu Kultury

Galeria Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie oraz Grupa Malarska Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na wernisaż wystawy ikon, który odbędzie się w dniu 18 lutego 2021 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii MDK.

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Form Różnych. Co to takiego?

Film, teatr, muzyka i wiele innych. Działają dla łańcuckiej kultury, bo wierzą, że społeczeństwo zasługuje na więcej! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z współzałożycielką i wiceprezes Stowarzyszenia Form Różnych Katarzyną Mazurkiewicz.

Czytaj więcej

Wystawa czasowa w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej

Od 2 lutego, w markowskim muzeum można oglądać wystawę przygotowaną przez IPN w Rzeszowie.

Czytaj więcej