Informacje dla turystów

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-23, 12:56


Zapraszamy na wyjątkową, fotograficzną podróż uliczkami naszego miasta.

Kiedy na niebie malują się wyjątkowe pejzaże, Edward Soński chwyta za aparat i zamyka je w kadrach. Teraz możemy sami doświadczać tego piękna, podczas oglądania prezentacji zdjęć Pana Edwarda.

Komentarze

Maxwell pisze:

Piękne. Proszę o więcej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wirtualne zwiedzanie w Łańcucie

Łańcut jest miastem, które od kilkuset lat słynie z wyjątkowych zabytków zarówno w Zamku, jak i kościele Farnym. Co roku odwiedza nas wielu turystów nie tylko z Polski, ale również całego świata. 

Czytaj więcej

Świąteczna aura w Łańcucie

Łańcut, jak większość polskich miast, na początku grudnia rozświetliły świąteczne dekoracje. Najbardziej okazałe z nich możemy obejrzeć na Plantach i przed MDK. Zapraszamy na krótką relację fotograficzną!

Czytaj więcej

#CzasNaPodkarpackie – akcja promująca ofertę turystyczną woj. podkarpackiego

Nawet 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych na Podkarpaciu otrzymają podróżni, którzy dotrą do naszego regionu samolotem lub pociągiem.

Czytaj więcej