Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-22, 11:52


Olimpiada rozgrywana jest od 1995 roku i obecnie podzielona jest na trzy bloki dyscyplin: sporty letnie, sporty halowe i sporty zimowe. Właśnie w ramach rywalizacji w obrębie ostatniej z nich młode sportsmenki zmierzą się w Łańcucie.

Od 27 lutego na hali MOSiR Łańcut właśnie w ramach wyżej wspomnianych rozrywek, odbywać się będą koszykarskie pojedynki dziewcząt. Podczas nich zmierzą się przedstawicielki województw: dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, łódzkiego.

Mecze rozgrywane będą codziennie do 3 marca, w godzinach: 9:30, 12:00, 15:30, 18:00.

Ceremonia otwarcia tego wydarzenia nastąpi w poniedziałek- 27 lutego o godz. 17:30 na hali MOSiR w Łańcucie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie olipmiada-726x1024.jpg

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

MKS Paradiso Łańcut zagrał dla Poli

Niedzielne popołudnie (12.02) w hali MOSiR w Łańcucie okazało się nie lada gratką dla lokalnych miłośników siatkówki.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut przegrywa u siebie z liderem

W minioną sobotę łańcucka drużyna futsalowa podejmowała na swoim boisku lidera tabeli 2 Ligi Futsalu- BSF Busko-Zdrój.

Czytaj więcej

Lider zawita do Łańcuta

W najbliższą sobotę tj. 28 stycznia, do łańcuckiej hali MOSiR zawita lider 2 ligi futsalu tj. BSF Busko Zdrój. Drużyna z Buska w tym sezonie nie poniosła żadnej porażki. W ostatniej kolejce zremisowała z drużyną Wisły Opatowiec 3:3.

Czytaj więcej