Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-19, 10:29


W nadchodzący weekend, w łańcuckiej hali MOSiR odbędzie się XII Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej. Impreza odbywać się będzie bez udziału publiczności.

21.11.2020 (sobota)

  • 9:00 – rozpoczęcie zawodów
  • 14:30 – ceremonia otwarcia
  • 15:00 – ciąg dalszy zawodów

22.11.2020 (niedziela)

  • 9:00 – finały
  • 12:30 – dekoracja medalistów, zakończenie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wyniki wydarzeń sportowych minionego weekendu

Sprawdź wyniki wydarzeń sportowych z ostatniej soboty i niedzieli.

Czytaj więcej

Kolejne osiągnięcia łańcuckich akrobatów

15 listopada br. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rzeszowie, z których łańcuckim zawodnikom udało się przywieźć puchar i pierwsze miejsce w punktacji drużynowej.

Czytaj więcej

SMS Rzeszów i Akademia Piłkarska Stal Rzeszów z awansem do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w futsalu

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wspólnie z MOSiR Łańcut zorganizował turniej eliminacyjny w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia chłopców z rocznika 2009/2010.

Czytaj więcej