Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-28, 11:13


W dniach 26-27.06.2021 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, a zarazem III Memoriał im. Wojciecha Kardynalskiego. Swoje występy w mistrzostwach mogą zaliczyć do bardzo udanych zawodnicy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZIELONI” przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, którzy wywalczyli w zawodach sześć medali (trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe).

Osiągnięte wyniki:

1. Szymon Szpytma – zdobył złoty medal w grupie wiekowej juniorów do lat 16 w wadze do 59kg – wynikiem 67.5kg.

2. Aleksandra Blajer – zdobyła srebrny medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i brązowy w grupie wiekowej seniorek w wadze do 52kg – wynikiem 67.5kg.

3. Gabriela Blajer – zdobyła złoty medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i brązowy w grupie wiekowej seniorek w wadze do 57kg wynikiem 70kg.

4. Karol Budziwół – zdobył złoty medal w grupie wiekowej juniorów do lat 23 w wadze do 83kg – wynikiem 152.5kg.

5. Hubert Kłak – ukończył swój start na miejscu IV w grupie wiekowej seniorów w wadze do 83kg – wynikiem 165kg.

W klasyfikacji OPEN wszystkich juniorek do lat 23 siostry Aleksandra i Gabriela Blajer ukończyły zawody na miejscu drugim i trzecim, a w klasyfikacji klubowej drużyna z Łańcuta ukończyła mistrzostwa na miejscu drugim w grupie wiekowej junior do lat 23 – informuje trener Adam Bielecki. – Podsumowując zawodnikom gratuluję osiągnięć sportowych i dziękuję wszystkim w naszym mieście, którzy wspierają naszą działalność – dodaje.

fot. LUKS ZIELONI Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Za nami sportowy weekend

Miniony weekend przebiegł w sportowej atmosferze. Zapraszamy na skrót z niektórych wydarzeń.

Czytaj więcej

Od czwartku czynny basen przy ul. Składowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie informuje, że basen otwarty przy ul. Składowej czynny będzie od 17 czerwca. Zapraszamy wszystkich do korzystania z obiektu.

Czytaj więcej

Biegi Bażanta w Łańcucie

Nowa impreza biegowa w naszym mieście. Biegi Bażanta z okazji uroczystego otwarcia świeżo odnowionej Bażantarni w Łańcucie.

Czytaj więcej