Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-26, 10:10


26 maja obchodzimy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o swojej Mamie i podziękować jej za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie i za miłość, którą nas obdarzyła.

Życzymy wam Mamy wszystkiego dobrego!

fot. Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XXXIX Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

W dniu 19 maja br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta.W obradach uczestniczyło 15 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Wystąpienie programowe Burmistrza Miasta Łańcuta podczas debaty nad stanem Miasta

Wystąpienie programowe Burmistrza Miasta Łańcuta podczas debaty nad stanem Miasta z dnia 19 maja 2021 r.

Czytaj więcej

Próba uruchomienia systemów alarmowych!

Jutro (20 maja br.), w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE/SAREX 21”, zostanie przeprowadzona na terenie województwa głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.

Czytaj więcej