Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-20, 19:16


Wystąpienie programowe Burmistrza Miasta Łańcuta podczas debaty nad stanem Miasta z dnia 19 maja 2021 r.

Podczas wczorajszej debaty nad stanem Miasta – Burmistrz Rafał Kumek wygłosił wystąpienie programowe na lata 2021 – 2023.

A w nim mowa m.in. o rozwoju lokalnej gospodarki, zmniejszającej się liczby Mieszkańców, trzech kluczowych inwestycjach na najbliższą przyszłość, pakiecie działań proekologicznych, gospodarce przestrzennej, cyfryzacji administracji lokalnej, przyszłości Programu Przebudowy Dróg Miejskich, planów wobec łańcuckiej Stali oraz Sokoła, gwieździe Dni Miasta oraz kinie w Łańcucie.

Zachęcamy do zapoznania się z programem na najbliższą przyszłość Łańcuta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Próba uruchomienia systemów alarmowych!

Jutro (20 maja br.), w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE/SAREX 21”, zostanie przeprowadzona na terenie województwa głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.

Czytaj więcej

Już jutro posiedzenie Rady Miasta

XXXIX Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się 19 maja 2021 o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Łańcuccy strażacy odznaczeni

14 maja na świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie został zorganizowany apel z okazji Dnia Strażaka, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni pełniący w tym dniu służbę oraz awansowani na wyższe stopnie służbowe. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną po raz kolejny miał on charakter symboliczny.

Czytaj więcej