Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-18, 09:37


XXXIX Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się 19 maja 2021 o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Projekty uchwał oraz uzasadnienia znajdują się na stronie: www.lancut.esesja.pl

Transmisję będzie można obejrzeć tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcuccy strażacy odznaczeni

14 maja na świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie został zorganizowany apel z okazji Dnia Strażaka, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni pełniący w tym dniu służbę oraz awansowani na wyższe stopnie służbowe. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną po raz kolejny miał on charakter symboliczny.

Czytaj więcej

W Centrum Medycznym w Łańcucie odbędą się testy nowoczesnego sprzętu ochrony osobistej

Centrum Medyczne realizując projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, w ramach przedsięwzięcia „Wsparcie Szpitali Jednoimiennych”ma przygotować ” Opracowanie bezpiecznych procedur wykorzystania osobistego sprzętu ochronnego typu PAPR przez personel medyczny w kontaktach z osobami zarażonymi wirusem SARS-CoV-2″.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XXV Sesji Rady Powiatu Łańcuckiego VI Kadencji

28 kwietnia odbyła się XXV Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego. Ze względu na sytuację epidemiczną obrady były prowadzone w formie wirtualnej.

Czytaj więcej