Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-02, 10:03


Zapraszamy na krótką relację z 29. Finału WOŚP w Łańcucie.

W tym roku w Łańcucie udało się zebrać kwotę około 37 700 w PLN i walutach obcych: 22. 378,82 zł – kwota zebrana przez wolontariuszy, 6. 730 zł – licytacja gadżetów WOŚP i przedmiotów przekazanych od darczyńców, 7.725 zł – dochód z puszek stacjonarnych + waluty obce.

Gratulujemy wolontariuszowi Mateuszowi Maślance, którego dochód z puszek już drugi rok z rzędu był najwyższy – 6 086,05 zł.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Muzeum – Zamek w Łańcucie ponownie otwarte

Zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, które dzisiaj wchodzą w życie, otwierają się muzea i galerie sztuki.

Czytaj więcej

Łańcucki Finał WOŚP – zapowiedź

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury zaprasza na „Łańcucki Finał z Głową”, który odbędzie się w dniu 31 stycznia (niedziela) 2021 r. o godz. 18:00 na Placu przy MDK w Łańcucie (ul. Kościuszki 15). Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

O łańcuckiej straży pożarnej na przestrzeni lat

W połowie grudnia minionego roku, rzeszowskie wydawnictwo Edytorial, przekazało do rąk czytelników pozycję o dziejach Straży Pożarnej na terenie Łańcuta.

Czytaj więcej