Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-27, 15:50


Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury zaprasza na „Łańcucki Finał z Głową”, który odbędzie się w dniu 31 stycznia (niedziela) 2021 r. o godz. 18:00 na Placu przy MDK w Łańcucie (ul. Kościuszki 15). Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie zorganizowane zostanie zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

O łańcuckiej straży pożarnej na przestrzeni lat

W połowie grudnia minionego roku, rzeszowskie wydawnictwo Edytorial, przekazało do rąk czytelników pozycję o dziejach Straży Pożarnej na terenie Łańcuta.

Czytaj więcej

Wyjątkowy Łańcut w obiektywie Edwarda Sońskiego

Zapraszamy na wyjątkową, fotograficzną podróż uliczkami naszego miasta.

Czytaj więcej

DOC. – Ze Stali

Teledysk do utworu „Ze Stali” w całości stworzony jest przez oraz dla służb medycznych walczących na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Jego premiera odbyła się w sobotę (16.01.2021) o godzinie 19:00 na kanałach społecznościowych zespołu.

Czytaj więcej