Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-06, 09:54


Zapisy na 9. Łańcucką Piątkę ruszyły! To cykliczne sportowe wydarzenie to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności biegowych ale także dobra zabawa.

Wyścig odbędzie się dnia 31 sierpnia 2024 roku na terenie ośrodka MOSiR oraz Parku Zamkowego.

Trasa biegu to 3 pętle po około 1,7 km. Przebiegają one alejkami Parku Zamkowego. Całość jest oznakowana taśmami. W tym roku nowa trasa! Podczas imprezy odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży.

Kategorie wiekowe:
a) 16 (16-19 lat)
b) 20 (20-29 lat)
c) 30 (30-39 lat)
d) 40 (40-49 lat)
e) 50 (50-59 lat)
f) 60 (60-69 lat)
g) 70 (70 i starsi)

Klasyfikacja najlepszy mieszkaniec i najlepsza mieszkanka Łańcuta.
Klasyfikacja najmłodszy i najstarszy zawodnik.

Kategoria drużynowa – nowość!!

Aby wziąć udział w klasyfikacji drużynowej, należy podczas zapisów uzupełnić pole DRUŻYNA! Więcej informacji na ten temat znajdziecie w regulaminie zawodów. TUTAJ.

Zapisy dostępne na stronie: https://lancutbiega.pl/aktualnosci/


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Biegi Hrabiego” w Łańcucie [wideo]

„Biegi Hrabiego” w Łańcucie to coroczne wydarzenie biegowe, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników z różnych stron Polski. Tegoroczna edycja, która miała miejsce w ubiegłą niedzielę, 3 marca, zgromadziła imponującą liczbę ponad 400 biegaczy.

Czytaj więcej

Wyłoniono najlepszego sportowca 2023 roku [wideo]

W ubiegły poniedziałek 19 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVIII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta w 2023 r.

Czytaj więcej

Dziewczyny Stali wicemistrzem Podkarpacia U-15 w Futsalu Kobiet

W dniu 3 lutego br. odbyły się emocjonujące zawody Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu Kobiet U-15, które miały miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie. W rywalizacji wzięło udział sześć zespołów: DAP Dębica, Stal Mielec, SPEC Stal Łańcut, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Piast Wadowice Górne oraz Diament Jodłowa.

Czytaj więcej