Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-04, 12:21


„Biegi Hrabiego” w Łańcucie to coroczne wydarzenie biegowe, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników z różnych stron Polski. Tegoroczna edycja, która miała miejsce w ubiegłą niedzielę, 3 marca, zgromadziła imponującą liczbę ponad 400 biegaczy.

Trasy biegowe były zróżnicowane, dostosowane do różnych poziomów umiejętności i kondycji fizycznej. Najdłuższym dystansem był „Arcyhrabia” o długości ponad 70 km, następnie „Hrabia” na 50 km, „Galop Hrabiny” na 30 km, „Harce Hrabianki” na 20 km, oraz „Mały Panicz” na 10 km. Dodatkowo, dla miłośników Nordic Walking przewidziano trasę „Mały Panicz – Nordic Walking” również na 10 km. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut.

Trasy biegów wiodły przez malownicze ścieżki leśne, a także obejmowały fragmenty dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich, co sprawiło, że uczestnicy rywalizowali w różnorodnych warunkach terenowych.

Biegacze mieli okazję przeżyć nie tylko sportowe emocje, ale także delektować się pięknem przyrody Łańcuta i okolic. Organizatorzy zadali sobie trud stworzenia wydarzenia, które nie tylko sprawi, że uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności biegowe, ale także doświadczyć niezapomnianych chwil w otoczeniu przyrody.

„Biegi Hrabiego” w Łańcucie stały się nie tylko sportową rywalizacją, ale również okazją do integracji społeczności biegaczy i miłośników aktywności fizycznej. To wydarzenie, które z pewnością pozostanie w pamięci uczestników, inspirując ich do kolejnych wyzwań biegowych.

Wyniki dostępne na stronie: http://www.biegihrabiego.pl/wyniki-biegow-hrabiego-2024/

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wyłoniono najlepszego sportowca 2023 roku [wideo]

W ubiegły poniedziałek 19 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVIII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta w 2023 r.

Czytaj więcej

Dziewczyny Stali wicemistrzem Podkarpacia U-15 w Futsalu Kobiet

W dniu 3 lutego br. odbyły się emocjonujące zawody Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu Kobiet U-15, które miały miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie. W rywalizacji wzięło udział sześć zespołów: DAP Dębica, Stal Mielec, SPEC Stal Łańcut, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Piast Wadowice Górne oraz Diament Jodłowa.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek

Już 17 grudnia na Hali MOSiR w Łańcucie po raz kolejny gościć będziemy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek 2023.

Czytaj więcej