Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-01-04, 10:25


Wielokrotnie nagradzany film „Chłopaki” w reż. Łukasza Machowskiego oraz Kasi Machałek będziemy mogli zobaczyć już 12 stycznia o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Za ciężkimi murami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łańcucie mija młodość grupy nastolatków ze społecznych peryferii. Ich życie poddane jest więziennemu rygorowi i całodobowej kontroli. Czy rok, który pozostał Krzyśkowi i jego kolegom do wyjścia wystarczy, aby chłopaki uwierzyli, że jest dla nich miejsce w społeczeństwie?

Film „Chłopaki” był pokazywany w Konkursie Dokumentalnym 42. Festiwalu Filmowego Młodzi i Film w Koszalinie, a także w Konkursie Głównym 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Zsigmond Vilmos na Węgrzech. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

reżyseria: Lukasz Machowski, Kasia Machałek

produkcja: Mazurkiewicz Produkcja Filmowa

koprodukcja: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Podkarpacka Komisja Filmowa, Smakjam, Siamese Production

kraj: Polska, Wielka Brytania

czas: 88 minut

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI: MDK Łańcut, pok. nr 16

Informacja: 17 225 01 91

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Łańcuckim szlakiem 10 Pułku Strzelców Konnych”- premiera questu [foto]

We wtorek, 12 grudnia odbyła się uroczysta premiera najnowszego questu zatytułowanego „Łańcuckim Szlakiem 10 Pułku Strzelców Konnych”.

Czytaj więcej

Koncert Dobroczynny „Świąteczny blask”

17 grudnia 2023 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej MDK w Łańcucie odbędzie się Koncert Dobroczynny „Świąteczny blask”.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek

Już 17 grudnia na Hali MOSiR w Łańcucie po raz kolejny gościć będziemy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek 2023.

Czytaj więcej