Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-02, 12:26


Poniżej przedstawiamy plakaty na zbliżające się wydarzenia weekendowe. Sprawdźcie co nas czeka.

4 czerwca, godzina 14:00, MDK Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj mamy szczególny powód do świętowania – Dzień Dziecka! To czas, kiedy powietrze wypełnione jest beztroską, śmiechem i niepowtarzalną energią dziecięcej radości.

Czytaj więcej

Uwaga! Będą utrudnienia w strefie płatnego parkowania

Informujemy, że w najbliższych dniach tj. od środy 31 maja do 2 czerwca na terenie miasta będą odbywać się prace związane z odnowieniem linii w strefie płatnego parkowania.

Czytaj więcej

Dziś Dzień Matki

Dziś mamy przyjemność obchodzić wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. To okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość dla najważniejszych kobiet w naszym życiu – naszych mam. Jest to dzień, w którym skupiamy się na docenianiu i celebrowaniu roli, jaką matki odgrywają w naszym rozwoju, szczęściu i doświadczeniach.

Czytaj więcej