Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-01, 10:16


Dzisiaj mamy szczególny powód do świętowania – Dzień Dziecka! To czas, kiedy powietrze wypełnione jest beztroską, śmiechem i niepowtarzalną energią dziecięcej radości.

Wszystkim dzieciom życzymy niekończącej się zabawy, niesamowitych przygód i pełnego kolorów dzieciństwa! Niech każdy dzień obfituje w czarujące odkrycia, cudowne chwile z przyjaciółmi, zaczarowane gry i szalone tańce.

Drodzy rodzice, babcie i dziadkowie, pamiętajcie, że Dzień Dziecka to czas, aby spędzić więcej chwil razem z pociechami, bawiąc się i ciesząc się nawzajem. Przenieśmy się w świat dziecięcych fantazji, gdzie wszystko jest możliwe, a nawet najprostsze zabawki mogą stać się najważniejszymi skarbami.

Niech Dzień Dziecka przyniesie całe morze uśmiechów, beztroski i magii. Niech radość wypełnia te najmłodsze serca i daje siłę do dalszego podtrzymywania tej niezwykłej atmosfery przez cały rok.

Wszystkiego najlepszego, małe i duże dzieci! Bawcie się dzisiaj, jutro i zawsze!

źródło: pixabay.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uwaga! Będą utrudnienia w strefie płatnego parkowania

Informujemy, że w najbliższych dniach tj. od środy 31 maja do 2 czerwca na terenie miasta będą odbywać się prace związane z odnowieniem linii w strefie płatnego parkowania.

Czytaj więcej

Dziś Dzień Matki

Dziś mamy przyjemność obchodzić wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. To okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość dla najważniejszych kobiet w naszym życiu – naszych mam. Jest to dzień, w którym skupiamy się na docenianiu i celebrowaniu roli, jaką matki odgrywają w naszym rozwoju, szczęściu i doświadczeniach.

Czytaj więcej

Czytelnia Zbiorów Regionalnych w Łańcucie

Wraz z otwarciem Miejskiej Biblioteki Publicznej po trwającej kilkanaście miesięcy przebudowie, powstały w niej również nowe przestrzenie dla odwiedzających, a wśród nich Czytelnia Zbiorów Regionalnych.

Czytaj więcej