Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-05, 13:28


Wywiad z Krzysztofem Mączką Prezesem SPEC Stal Łańcut, Wiceprezesem ds. sportowo-organizacyjnych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Rozmowę przeprowadził Adam Onyszczuk Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, zastępca dyrektora MOSiR Łańcut.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Liturgiczne służby ołtarza zagrały w świątecznym turnieju

27 grudnia 2020 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Świąteczny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Futsalu.

Czytaj więcej

Za nami Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu

19 grudnia na krytej pływalni MOSiR Łańcut odbyły się po raz kolejny Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Świąteczne Zawody w Tenisa Stołowego w łańcuckiej hali MOSiR

Zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznych Zawodach w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej