Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-21, 10:05


Zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznych Zawodach w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR Łańcut.

To już ostatni moment na zapisy!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rządowy Program Klub – nabór do kolejnej edycji już trwa!

Już po raz szósty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB. Środki może pozyskać podmiot działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. W edycji 2021 Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel kwotę w wysokości 40 mln zł. Zachęcamy łańcuckie kluby do zgłaszania się i aplikowania!

Czytaj więcej

Kolejne osiągnięcia Zespołu Tanecznego „Iskierka”

Początkiem grudnia tancerze „Iskierki” wzięli udział w tanecznym turnieju World Dance Week. Festiwal odbył się w Centrum Sportu w Raszynie.

Czytaj więcej

UKS Akrobata Łańcut trenuje przed weekendowymi zawodami

Dziś trochę o pięknym sporcie jakim jest akrobatyka. Jest to jedna z dyscyplin sportu gimnastycznego, której dynamiczny rozwój w Polsce i na świecie sięga początku XX wieku. Śmiało można powiedzieć, że polska akrobatyka, to akrobatyka światowa. Również Łańcut może poszczycić się licznymi osiągnięciami w tej pięknej i ciekawej dyscyplinie sportowej.

Czytaj więcej