Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-23, 09:41


19 grudnia na krytej pływalni MOSiR Łańcut odbyły się po raz kolejny Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Pomimo panującej pandemii, miłośników pływania nie brakowało. W zawodach startowali uczniowie szkół podstawowych i średnich w różnych kategoriach wiekowych i stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym oraz motylkowym.

Wyniki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Na zakończenie zawodów pływackich dyplomy oraz medale wręczali burmistrz miasta Rafał Kumek oraz dyrektor MOSiR Łańcut Jerzy Hałka.

fot. S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Świąteczne Zawody w Tenisa Stołowego w łańcuckiej hali MOSiR

Zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznych Zawodach w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej

Rządowy Program Klub – nabór do kolejnej edycji już trwa!

Już po raz szósty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB. Środki może pozyskać podmiot działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. W edycji 2021 Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel kwotę w wysokości 40 mln zł. Zachęcamy łańcuckie kluby do zgłaszania się i aplikowania!

Czytaj więcej

Kolejne osiągnięcia Zespołu Tanecznego „Iskierka”

Początkiem grudnia tancerze „Iskierki” wzięli udział w tanecznym turnieju World Dance Week. Festiwal odbył się w Centrum Sportu w Raszynie.

Czytaj więcej