Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-17, 07:49


Już wkrótce po raz kolejny obchodzić będziemy Dni Miasta Łańcuta.

W dniach 24-26 czerwca każdy z nas będzie miał okazję do dobrej zabawy w centrum Łańcuta. Na scenie wystąpią: Łzy, Kamil Bednarek, Past & Future i wielu innych.

Dla dzieci zostaną przygotowane darmowe zjeżdżalnie, wyścig mini samochodzików czy festiwal kolorów.

Dodatkowo całym obchodom będzie towarzyszyło wiele rywalizacji sportowych.

FOT. MIASTO ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucki Tydzień Bibliotek

Za nami Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie przygotowała mnóstwo atrakcji. Były spotkania autorskie, konkursy, a także przegląd poezji Marii Konopnickiej.

Czytaj więcej

Porcelana powróciła do Muzeum po 78 latach

Do Muzeum – Zamku w Łańcucie powróciły cenne dzieła sztuki – cztery talerze i jeden półmisek z chińskiej porcelany. Elementy serwisu były częścią dawnej łańcuckiej kolekcji – potwierdzają to przedwojenne sygnatury Zamku Łańcuckiego.

Czytaj więcej

Noc Muzeów w łańcuckim Zamku

Noc Muzeów – to jedna z najpopularniejszych kulturalnych imprez. Wydarzenie polega na udostępnianiu muzeów, galerii, instytucji kulturalnych i zabytkowych obiektów w wybranym dniu w godzinach nocnych.

Czytaj więcej