Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-13, 07:40


W dniu 31.03.2021 r. dokonano zmian w Regulaminie naboru wniosków oraz uruchomiono nabór uzupełniający dla odbiorców indywidualnych i odbiorców zbiorowych.

Termin naboru wniosków od  4 maja do 30 czerwca 2021 r.

W ramach projektu Mieszkaniec może ubiegać się o dofinansowanie do wymiany dotychczas używanego źródła ciepła na nowe, energooszczędne i ekologiczne kotły gazowe, kotły na biomasę lub wpięcie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Informacja w tym zakresie znajduje się już na stronie: https://rof.org.pl/realizowane-projekty/wymiana-zrodel-ciepla-na-terenie-rof/

Wnioski o przystąpienie do projektu przyjmowane będą w Urzędzie Miasta Łańcuta, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu pod numerem 17 249 04 22.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kolejne wydanie Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego. A w nim m.in. remont MBP, Animator i Sponsor Kultury 2020, ciekawe rozmowy, akcja #PoliczSięZŁańcutem i wiele innych. W tym numerze znajdziecie także wątek o zmianach w naszej Telewizji.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Wywiad z podkarpackim konsultantem ds. epidemiologii – lek.med. Jolantą Kluz-Zawadzką

Od naszej ostatniej rozmowy z lek.med. Jolantą Kluz-Zawadzką – podkarpackim konsultantem ds. epidemiologii, specjalistą chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych, a także specjalistą ds. epidemiologii, minął ponad rok.

Czytaj więcej