Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-21, 07:57


21 stycznia 2021 r. obchodzimy Dzień Babci, natomiast dzień później, 22 stycznia będziemy świętować Dzień Dziadka. Jak co roku, jest to świetna okazja, żeby złożyć życzenia, podziękować dziadkom za opiekę i za to, że są.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka serdeczne i szczere życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy radości z każdego dnia!

Photographee.eu/shutterstock.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

DOC. – Ze Stali

Teledysk do utworu „Ze Stali” w całości stworzony jest przez oraz dla służb medycznych walczących na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Jego premiera odbyła się w sobotę (16.01.2021) o godzinie 19:00 na kanałach społecznościowych zespołu.

Czytaj więcej

Nowe oblicze łańcuckich kamienic

Łańcut to miasto, w którym wiele kamienic tworzy wyjątkowy klimat. Jak wygląda nowe oblicze tych, które zostały odrestaurowane?

Czytaj więcej

Zaśnieżony Łańcut

Od ponad tygodnia mamy okazję obserwować bogato ośnieżone miasto. Już wkrótce powrócą do nas wyższe temperatury, a śnieżna pokrywa stopnieje.

Czytaj więcej