Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-19, 11:58


Od ponad tygodnia mamy okazję obserwować bogato ośnieżone miasto. Już wkrótce powrócą do nas wyższe temperatury, a śnieżna pokrywa stopnieje.

Korzystając z okazji spaceru, w trakcie jednego z najbardziej obfitych w śnieg dni, postanowiliśmy uchwycić w kadrach Łańcut w zaśnieżonej odsłonie.

fot. Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Szczepienia seniorów na COVID-19

Po zaszczepieniu personelu medycznego, zaczynają się szczepienia osób starszych.

Czytaj więcej

Alejki parkowe – które z nich będą odśnieżane?

Muzeum-Zamek w Łańcucie uprzejmie informuje, że w okresie zimowym będą odśnieżane i posypywane piaskiem jedynie wybrane aleje parkowe, zaznaczone na poniższym planie.

Czytaj więcej

Łańcut wczoraj i dziś!

O tym, jak zmienił się Łańcut na przestrzeni ponad 15 lat możemy przekonać się oglądając porównanie trasy przejazdu przez Łańcut z roku 2005 oraz z dnia dzisiejszego. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej