Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-14, 14:32


O tym, jak zmienił się Łańcut na przestrzeni ponad 15 lat możemy przekonać się oglądając porównanie trasy przejazdu przez Łańcut z roku 2005 oraz z dnia dzisiejszego. Zapraszamy do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pomoc dla osób bezdomnych w okresie zimowym

Okres niskich temperatur to czas szczególnie trudny dla osób doświadczających bezdomności. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 nadchodząca zima może okazać się szczególnie trudna.

Czytaj więcej

Uczniowie klas 1-3 wracają do szkół. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone

Podczas wczorajszej konferencji, minister zdrowia, Adam Niedzielski i szef resortu edukacji, Przemysław Czarnek przedstawili informacje dotyczące dalszych obostrzeń i powrotu dzieci do szkół. To już pewne – po feriach najmłodsze klasy będą uczyć się stacjonarnie. Dotyczy to terenu całego kraju.

Czytaj więcej

Wiele zmian w prawie podatkowym – o tym musicie pamiętać!

Rok 2021 obfituje w wiele zmian związanych z Prawem Podatkowym. Warto więc w skrócie podsumować co czeka podatników w nadchodzącym roku.

Czytaj więcej