Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-18, 08:34


Muzeum-Zamek w Łańcucie uprzejmie informuje, że w okresie zimowym będą odśnieżane i posypywane piaskiem jedynie wybrane aleje parkowe, zaznaczone na poniższym planie.

Przypomnijmy, że z powodu panującej pandemii wszystkie ekspozycje muzealne są zamknięte dla zwiedzających do odwołania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcut wczoraj i dziś!

O tym, jak zmienił się Łańcut na przestrzeni ponad 15 lat możemy przekonać się oglądając porównanie trasy przejazdu przez Łańcut z roku 2005 oraz z dnia dzisiejszego. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Druga rocznica śmierci Pawła Adamowicza

14.01.2019 r. w skutek rozległych obrażeń spowodowanych atakiem nożownika, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku zmarł Paweł Adamowicz – Prezydent Miasta Gdańska.

Czytaj więcej

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Łańcuta. Przedłużono termin kwalifikacji

Miasto Łańcut informuje o przedłużeniu terminu kwalifikacji do Programu Operacyjnego „Pomoc żywnościowa 2014-2020” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2020.

Czytaj więcej