Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-08, 08:37


Już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję być świadkami futsalowej rywalizacji.

12 grudnia o godz. 18:30 FC Sport Południe Łańcut będzie walczył o punkty z drużyną Tech Project Jarosław. Mecz jest dla zawodników bardzo ważny nie tylko ze względu na rywalizację z liderem, ale również dlatego, iż będzie to pierwsze w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

I Halowy Triathlon w Łańcucie

Już w styczniu po raz pierwszy odbędą się w Łańcucie zawody triathlonowe „pod dachem”.

Czytaj więcej

V etap 79. Tour de Pologne rozpocznie się w Łańcucie

Po tegorocznym sukcesie w organizacji premii lotnej podczas wyścigu Tour de Pologne, zarówno włodarze miasta, jak i sam Czesław Lang zdecydowali, że chcieliby, żeby w Łańcucie w ramach kolejnych edycji tej imprezy wydarzyło się coś więcej.

Czytaj więcej

Zawodnicy UKS Akrobata Łańcut powołani do kadry narodowej

W miniony weekend w łańcuckiej hali MOSiR po raz kolejny królowała akrobatyka. To już XIII edycja Grand Prix Polski w akrobatyce sportowej. Zawody upamiętniają postać wybitnego trenera i wychowawcę wielu mistrzów Europy i świata Stanisława Geronia.

Czytaj więcej