Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-29, 11:18


Po tegorocznym sukcesie w organizacji premii lotnej podczas wyścigu Tour de Pologne, zarówno włodarze miasta, jak i sam Czesław Lang zdecydowali, że chcieliby, żeby w Łańcucie w ramach kolejnych edycji tej imprezy wydarzyło się coś więcej.

W minioną sobotę na antenie TVP Sport Czesław Lang- dyrektor oraz organizator wyścigu Tour de Pologne ogłosił przyszłoroczną trasę największego w Polsce wyścigu kolarskiego.

Wśród miast, w których będą rozpoczynały się kolejne etapy znalazł się również Łańcut. Burmistrz wraz ze swoimi współpracownikami nie kryją zadowolenia i już rozpoczynają prace nad planem przyszłorocznej imprezy.

Warto nadmienić, że propozycję przebiegu trasy na łańcuckim odcinku wytyczyli kolarze z Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów, a sam Czesław Lang podsumował, iż jest bardzo ciekawa oraz malownicza.

Start V etapu 79. edycji Tour de Pologne, który będzie miał miejsce w Łańcucie, odbędzie się 3 sierpnia.

FOT. ARCHIWUM TV ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zawodnicy UKS Akrobata Łańcut powołani do kadry narodowej

W miniony weekend w łańcuckiej hali MOSiR po raz kolejny królowała akrobatyka. To już XIII edycja Grand Prix Polski w akrobatyce sportowej. Zawody upamiętniają postać wybitnego trenera i wychowawcę wielu mistrzów Europy i świata Stanisława Geronia.

Czytaj więcej

Owocny weekend dla łańcuckich sportowców!

Miniona niedziela była okazją do podziwiania sportowych talentów młodzieży z naszego miasta.

Czytaj więcej

Rawlplug Sokół Łańcut vs Znicz Basket Pruszków

Już jutro o godzinie 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się kolejne spotkanie łańcuckich Sokołów. Tym razem zmierzą się z drużyną z Pruszkowa.

Czytaj więcej