Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-07, 10:05


Od 12 kwietnia do 5 maja w Galerii MDK w Łańcucie można było podziwiać wystawę malarską zawierającą prace: Barbary Hubert, Kamili Bednarskiej oraz Renaty Szyszlak.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią niewiele osób mogło podziwiać prezentowane w MDK prace artystek.

W związku z tym zapraszamy na krótki spacer po wystawie, po której oprowadzą Was jej autorki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody Narodowego Dnia Polaków Ratujących Żydów pod Okupacją Niemiecką w markowskim muzeum

Jutro w całej Polsce obchodzone będzie Narodowy Dzień Polaków Ratujących Żydów pod Okupacją Niemiecką. Dla Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej jest to wyjątkowy dzień, ponieważ został ustanowiony w rocznicę śmierci Rodziny Ulmów.

Czytaj więcej

Wena w Dniu Kobiet – retransmisja wieczorku z poezją i śpiewem

Co prawda Dzień Kobiet już za nami, ale na moment powróćmy do tego święta. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wieczorku z poezją i śpiewem w wykonaniu Koła Lirycznego Wena działającego przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Łańcuckiej Grupy Filmowej

24 lutego br. grupa filmowa „Kids With Cams” premierą własnego filmu świętowała zakończenie własnego projektu.

Czytaj więcej