Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-04, 11:05


24 lutego br. grupa filmowa „Kids With Cams” premierą własnego filmu świętowała zakończenie własnego projektu.

Kilkunasto miesięczne działania grupy przyniosły wiele ciekawych efektów, m.in: kino plenerowe, wystawę fotograficzną, realizację teledysku oraz wcześniej wspomniany, krótkometrażowy film.

Jak wyglądały ich działania i czy są zadowoleni z efektu finalnego? Zapraszamy do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Animator i Sponsor Kultury 2020

Już po raz 18 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie nagrodzono „Animatora i Sponsora Kultury”. Honorowe wyróżnienie otrzymują osoby, które w sposób szczególny wyróżniają się swoją pracą i ofiarnością na rzecz łańcuckiej kultury lub wspierają różnego rodzaju inicjatywy kulturalne.

Czytaj więcej

Wernisaż ikon słuchaczy ŁUTW

18 lutego w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbył się wernisaż ikon wykonanych przez słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej

Wystawa ikon w Miejskim Domu Kultury

Galeria Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie oraz Grupa Malarska Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na wernisaż wystawy ikon, który odbędzie się w dniu 18 lutego 2021 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii MDK.

Czytaj więcej