Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-11, 09:19


Co prawda Dzień Kobiet już za nami, ale na moment powróćmy do tego święta. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wieczorku z poezją i śpiewem w wykonaniu Koła Lirycznego Wena działającego przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

W poetycko muzycznym wieczorze w reżyserii Adama Opałki „Wena w Dniu kobiet” autorską poezję zaprezentowali: Kazimiera Kozuń, Iwona Jaworska, Krzysztof Puchała, Urszula Opałka i Adam Opałka oraz nastrojowe piosenki w oryginalnych aranżacjach: Wojciech Strzępka, Kazimiera Kozuń i Urszula Opałka.

 

Komentarze

Antonina N pisze:

Dziękuję za piękne życzenia i świąteczny nastrój w tym ponurym czasie izolacji i niepewności !

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Podsumowanie projektu Łańcuckiej Grupy Filmowej

24 lutego br. grupa filmowa „Kids With Cams” premierą własnego filmu świętowała zakończenie własnego projektu.

Czytaj więcej

Animator i Sponsor Kultury 2020

Już po raz 18 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie nagrodzono „Animatora i Sponsora Kultury”. Honorowe wyróżnienie otrzymują osoby, które w sposób szczególny wyróżniają się swoją pracą i ofiarnością na rzecz łańcuckiej kultury lub wspierają różnego rodzaju inicjatywy kulturalne.

Czytaj więcej

Wernisaż ikon słuchaczy ŁUTW

18 lutego w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbył się wernisaż ikon wykonanych przez słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej