Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-05-20, 08:17


IMGW wydał ostrzeżenia meteorologiczne. W przeważającej części kraju w godzinach popołudniowych spodziewane są burze. Lokalnie obowiązują alarmy drugiego stopnia.

Dla województwa podkarpackiego prognozowane są burze, którym w niektórych miejscach będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 35 litrów wody na metr kwadratowy, lokalnie do 50 l/mkw., oraz porywy wiatru do 70 kilometrów na godzinę.

Źródło: IMGW

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z II Sesji Rady Miasta Łańcuta IX kadencji

15 maja br. odbyło się drugie posiedzenie nowej Rady Miasta Łańcuta. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z obrad.

Czytaj więcej

W najbliższą środę Sesja Rady Miasta Łańcuta

Na 15 maja została zwołana II Sesja Rady Miasta Łańcuta IX kadencji. Posiedzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Poniżej znajduje się porządek obrad.

Czytaj więcej

Nowa Rada Miasta Łańcuta rozpoczęła kadencję

Za nami pierwsza sesja nowej Rady Miasta Łańcuta kadencji 2024-2029. Zasiadło w niej 15 radnych. Wśród nich są nowi radni, dotychczas nie związani z radą miejską, ale i ci, którzy w ławach radnych zasiedli już kolejną kadencję.

Czytaj więcej