Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-09-14, 12:37


„MOTODAY x DRIFTSHOW PODKARPACIE Dla Poli” już w najbliższą niedzielę, od godziny 12:00, przy ulicy Składowej (obok basenu otwartego). Serdecznie zapraszamy!

Na miejscu pojawią się wolontariusze, którzy pomogą w zbiórce pieniędzy potrzebnych na leczenie i rehabilitację dla małej Poli. Wszystkie informacje na temat pomocy w linku: https://www.siepomaga.pl/pola-matuszek.

Podczas imprezy zobaczycie widowiskowe przejazdy driftowe profesjonalnymi autami oraz drift taxi (przejażdżka jako pasażer). Pojawi się również największy na świecie monster truck, którym będziecie mogli przejechać się. W programie imprezy również prezentacja ponad 50-ciu motocykli przez Horda Łańcut. Oprócz tego strefa gastronomiczna, zimne napoje, dmuchańce i wiele innych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Przerwa w dostawie wody!

Łańcucki Zakład Komunalny informuje o planowanej przerwie w dostawie wody.

Czytaj więcej

Uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny. Z jakim nastawieniem?

Rozpoczęcie roku szkolnego to wydarzenie, które zawsze ma bardzo uroczysty charakter. W pierwszej kolejności, w szkołach odbywa się uroczyste powitane i wygłoszenie przemów przez dyrekcję, a następnie w klasach ogłaszane są informacje dotyczące planu lekcji na nowy rok szkolny. Z młodszymi uczniami do klas mogą udać się także rodzice. Dzisiaj, 1 września nasza kamera odwiedziła dwie łańcuckie placówki. Zapraszamy na materiał.

Czytaj więcej

Wyjątkowe korty w Łańcucie

Łańcut bogaty jest w wyjątkowe miejsca. Jednym z nich są unikalne na skalę całej Polski, jeśli nie Europy korty tenisowe.

Czytaj więcej