Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-08-09, 10:00


Łańcut bogaty jest w wyjątkowe miejsca. Jednym z nich są unikalne na skalę całej Polski, jeśli nie Europy korty tenisowe.

Ten zabytkowy obiekt od czasu swojego utworzenia w czasie przedwojennym zaskakuje wyjątkową architekturą, jak i użytecznością.

Co roku odbywa się tu wiele pojedynków sportowych, w których mierzą się zarówno amatorzy jak i tenisowi profesjonaliści.

Warto przyjechać do Łańcuta, aby dowiedzieć się, jak to jest zagrać na zabytkowych kortach!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

V Jarmark Podzwierzyniecki

W ubiegłą sobotę w dzielnicy Podzwierzyniec Filia Miejskiego Domu Kultury zorganizowała już po raz piąty piknik rodzinny pn. Jarmark Podzwierzyniecki.

Czytaj więcej

„Łańcuckie Letnie Granie” już w najbliższą sobotę

16 lipca (sobota) o godzinie 20:00, na łańcuckich plantach wystąpi lokalny artysta Bartłomiej Gibson Filip. Podczas akustycznego koncertu zaprezentuje utwory autorskie oraz covery.

Czytaj więcej

Koncert Anity Lipnickiej w MDK

5 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie wystąpi Anita Lipnicka. Start koncertu o godzinie 19:00.

Czytaj więcej