Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-13, 09:02


16 lipca (sobota) o godzinie 20:00, na łańcuckich plantach wystąpi lokalny artysta Bartłomiej Gibson Filip. Podczas akustycznego koncertu zaprezentuje utwory autorskie oraz covery.

Koniecznie weźcie ze sobą leżaki i kocyki i widzimy się już w sobotę na łańcuckich plantach, czyli w zielonym sercu miasta. Oczywiście jeśli pogoda pozwoli – zachęcają organizatorzy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Koncert Anity Lipnickiej w MDK

5 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie wystąpi Anita Lipnicka. Start koncertu o godzinie 19:00.

Czytaj więcej

W Łańcucie trwają Międzynarodowe Kursy Muzyczne

Przez cały lipiec spacerując po mieście można spotkać młodych muzyków, którzy w cieniu drzew ćwiczą grę na różnych instrumentach. Taki widok od wielu lat wpisuje się w letni krajobraz Łańcuta. A to za sprawą trwających 48. Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Zenona Brzewskiego.

Czytaj więcej

Jubileusz Chóru Łańcuckiej Fary

Już od 40 lat członkowie chóru działającego przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Łańcucie upiększają swoim śpiewem uroczystości kościelne i inne wydarzenia.

Czytaj więcej