Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-29, 08:58


Już od 40 lat członkowie chóru działającego przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Łańcucie upiększają swoim śpiewem uroczystości kościelne i inne wydarzenia.

Chcąc uświetnić tą wyjątkową rocznicę wokaliści i wokalistki zapraszają na obchody owego święta, które odbędą się już w najbliższą niedzielę.

Wszelkie szczegóły tego wydarzenia znajdują się na poniższym plakacie.

FOT. CHÓR ŁAŃCUCKIEJ FARY

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dni Miasta Łańcuta 2022

Po raz kolejny obchodziliśmy Dni Miasta Łańcuta. Na scenie wystąpili: Łzy, Kamil Bednarek, Past & Future i wielu innych. Zapraszamy na podsumowanie tegorocznej imprezy.

Czytaj więcej

W łańcuckim Muzeum powstało Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego

W ubiegłym tygodniu, w Muzeum-Zamku w Łańcucie, w odnowionych budynkach Oranżerii i Ujeżdżalni otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego. Całkowity koszt przeprowadzonych w budynku Oranżerii oraz Ujeżdżalni prac wyniósł prawie 32 mln zł, w tym dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – ponad 22 mln zł.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta 2022 – zapowiedź

Już jutro rozpocznie się jedna z najważniejszych imprez w naszym mieście – Dni Miasta Łańcuta. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej