Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-09-12, 10:22


Łańcucki Zakład Komunalny informuje o planowanej przerwie w dostawie wody.

W dniu 13.09.2022 r. (wtorek) od godziny 08:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców następujących ulic: 29 Listopada, Głowackiego, Batorego i Skotnik. Przerwa spowodowana jest modernizacją sieci wodociągowej na ul. 10 PSK. Za powstałe utrudnienia przepraszamy swoich odbiorców – czytamy w komunikacie ŁZK.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny. Z jakim nastawieniem?

Rozpoczęcie roku szkolnego to wydarzenie, które zawsze ma bardzo uroczysty charakter. W pierwszej kolejności, w szkołach odbywa się uroczyste powitane i wygłoszenie przemów przez dyrekcję, a następnie w klasach ogłaszane są informacje dotyczące planu lekcji na nowy rok szkolny. Z młodszymi uczniami do klas mogą udać się także rodzice. Dzisiaj, 1 września nasza kamera odwiedziła dwie łańcuckie placówki. Zapraszamy na materiał.

Czytaj więcej

Wyjątkowe korty w Łańcucie

Łańcut bogaty jest w wyjątkowe miejsca. Jednym z nich są unikalne na skalę całej Polski, jeśli nie Europy korty tenisowe.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z L Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

27 lipca odbyła się L Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 12 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej