Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-07, 09:55


Jesień zawitała do naszego miasta już jakiś czas temu, więc wszyscy możemy bacznie obserowować jak jej uroki upiększają nasze miasto.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z dzisiejszego, porannego spaceru, podczas którego udało nam się uchwycić piękno jesieni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

System citylight w Łańcucie

Od jakiegoś czasu mieszkańcy Łańcuta mogą obserwować nowoczesne ekrany multimedialne w przestrzeni miejskiej.

Czytaj więcej

Konserwacja potoku Mikośka

Mikośka to dla większości mieszkańców Łańcuta znany potok przepływający przez północną część miasta. Swoje groźne oblicze pokazała już niejednokrotnie. Wiedzą o tym najlepiej mieszkańcy m.in. osiedla Przedmieście, ale nie tylko, gdyż zdarzało się, że zalewne były ulice np. Grunwaldzka, na wysokości skrzyżowania z Żeromskiego czy Konopnickiej.

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe SMS-y!

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ostrzega: mieszkańcy Podkarpacia i całej Polski otrzymują wiadomość SMS o nałożeniu kwarantanny. W treści podany jest link/adres do strony. To jest oszustwo!

Czytaj więcej