Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-18, 12:09


Dobra informacja! Sztab WOŚP działający przy MDK w Łańcucie został zarejestrowany i otrzymał zgodę na organizację 29. Finału.

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. Również w Łańcucie już 10 stycznia 2021 roku zagramy z radością „do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii – informują organizatorzy WOŚP.

Kolejne informacje związane z dalszą pracą Sztabu w MDK w Łańcucie, m.in. o naborze i rejestracji wolontariuszy, na stronie: http://www.mdk-lancut.pl/ lub FB: Miejski Dom Kultury w Łańcucie, a także pod nr tel: +48 17 225 01 96, +48 17 225 01 92, 735294292.

Jak co roku nasza Telewizja obejmie patronatem medialnym łańcucki 29. Finał WOŚP. Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W sobotę wystartowała Szlachetna Paczka

14 listopada na www.szlachetnapapaczka.pl została oficjalnie otwarta Baza potrzebujących rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu. Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić. W tym trudnym roku Szlachetna Paczka jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej

Akcja „Wymiana ciepła” po raz kolejny w Łańcucie

Celem akcji jest spontaniczna pomoc potrzebującym w tym trudnym, zimowym okresie.

Czytaj więcej

13 piątek. Dlaczego dla niektórych jest taki pechowy?

13 piątek – to dzień, na który wielu czeka, a inni się go boją. W wielu krajach świata uznawany jest za pechowy, dlatego niektóre osoby tego dnia w ogóle nie wychodzą z domu.

Czytaj więcej