Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-01-20, 11:23


21 i 22 stycznia to w Polsce dni poświęcone Babciom i Dziadkom.

Co roku wnuki głowią się co ciekawego sprezentować swoim dziadkom, czy czego im życzyć.

W tym roku postanowiliśmy zapytać o pełnienie roli Babci czy Dziadka seniorów z Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Czego sobie wzajemnie życzą i co jest najpiękniejsze w relacji z wnukami?

Zapraszamy do oglądania!

A my życzymy zarówno Babciom i Dziadkom wiele radości każdego dnia, bliskich relacji z wnukami, dobrego zdrowia oraz odwagi na realizację życiowych pasji i marzeń!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uwaga! Będzie intensywnie padać!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega przed zjawiskiem jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego. Mowa tutaj o intensywnych opadach śniegu, które towarzyszą nam od początku dzisiejszego dnia.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

16 stycznia br. odbyła się LV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 12 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Podsumowanie Programu Przebudowy Dróg Miejskich edycja 2022

Rok 2022 za nami, a co za tym idzie zakończył się już Program Przebudowy Dróg Miejskich edycja 2022. Teraz czas na analizę i podsumowanie co udało się w jego ramach wykonać, a jakie inwestycje zostaną zrealizowane w tym roku.

Czytaj więcej