Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-19, 09:00


Spotkanie odbędzie się 22 lipca (czwartek) o godz. 18:00 w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Tym razem wykład poprowadzi pan doktor Andrzej Borcz – autor książki pt. „Obwód Łańcut SZP-ZWZ-AK w latach 1939-1945”. Publikacja została wydana przez Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej i wybrana jedną z najlepszych książek historycznych 2020 roku.

Tematem czwartkowego wykładu będzie łańcucka konspiracja wojskowa z czasu II wojny światowej.

Ilość miejsc jest ograniczona! Bezpłatne bilety dostępne w sekretariacie MDK.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Muzyczny Festiwal we wspomnieniach łańcucian” – zapowiedź

W tym roku Muzyczny Festiwal w Łańcucie obchodził swoje sześćdziesięciolecie. Z tej okazji Telewizja Łańcut przygotowała krótki film dokumentalny poświęcony głównie historii Muzycznego Festiwalu.

Czytaj więcej

Prof. Zenon Brzewski Honorowym Obywatelem Miasta Łańcuta

Tytuł Honorowego Obywatela Miasta Łańcuta jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę miasta.

Czytaj więcej

„Abstrakcja natchniona”- promocja książki Heleny Żurawskiej

9 lipca w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbyło się otwarcie wystawy autorstwa Heleny Żurawskiej połączone z promocją książki artystki.

Czytaj więcej