Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-14, 08:08


Paczkowy weekend dobiegł końca! Po raz kolejny wszystkie rodziny z rejonu łańcuckiego znalazły swoich Darczyńców!

Co roku Finał Szlachetnej Paczki to magiczny i wyjątkowy czas. A to za sprawą wielu osób o dobrym sercu, którzy przyczyniają się do tego.

Jak co roku, Darczyńcy stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniałe paczki dla rodzin potrzebujących z naszego rejonu. Oprócz Darczyńców, swoje poświęcenie oddali także wolontariusze, którzy przez cały weekend pracowali w magazynie i rozwozili paczki.

Dziękujemy Wam wszystkim! To dzięki Wam czyjeś święta będą piękniejsze. Dzięki Wam świat staje się lepszy. Dzięki Wam wiele osób odzyska wiarę w siebie i w drugiego człowieka – mówi Justyna Wawrzkiewicz, wolontariuszka.

Chociaż w tym roku nie mogliśmy Was wszystkich do nas zaprosić na herbatkę, to jednak chcieliśmy by Darczyńcy przywożąc do magazynu paczki poczuli wyjątkowy klimat weekendu cudów. Bardzo staraliśmy się by chociaż częściowo odtworzyć to, co od lat nam wszystkim kojarzy się z tym magicznym czasem i mamy nadzieję, że nam się to udało – dodaje Justyna.


Statystyki 2020 roku:
37 wolontariuszy
143 rodziny odwiedzone
66 rodzin włączonych
66 rodzin wybranych przez Darczyńców

fot. Szlachetna Paczka Powiat Łańcucki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Unia Europejska na rozdrożu, co przyniesie czas – wykład dla ŁUTW

Mgr Sylwia Katarzyna Mazur z Katedry Nauk o Polityce i Administracji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła zdalny wykład dla słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład został zrealizowany zdalnie dzięki współpracy z Telewizją Łańcut.

Czytaj więcej

Kolęda duszpasterska ograniczona przez pandemię

Kolęda duszpasterska w tym roku odbędzie się w całkiem innej formie, niż ta, którą znamy z lat ubiegłych.

Czytaj więcej

Poszukiwany Darczyńca!

Pilnie poszukiwany Darczyńca! Zostały już tylko 3 dni do paczkowego finału. Jedna Rodzina z naszego rejonu nie ma jeszcze Darczyńcy. Pomóżmy znaleźć Darczyńcę dla tej ostatniej rodziny!

Czytaj więcej