Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-11, 12:33


Mgr Sylwia Katarzyna Mazur z Katedry Nauk o Polityce i Administracji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła zdalny wykład dla słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład został zrealizowany zdalnie dzięki współpracy z Telewizją Łańcut.

Tematy omówione podczas szkolenia przeprowadzonego dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łańcucie:
Unia w ciągłym kryzysie?
Krótka historia Unii Europejskiej
Podział wyzwań
Omówienie poszczególnych wyzwań
Podsumowanie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kolęda duszpasterska ograniczona przez pandemię

Kolęda duszpasterska w tym roku odbędzie się w całkiem innej formie, niż ta, którą znamy z lat ubiegłych.

Czytaj więcej

Poszukiwany Darczyńca!

Pilnie poszukiwany Darczyńca! Zostały już tylko 3 dni do paczkowego finału. Jedna Rodzina z naszego rejonu nie ma jeszcze Darczyńcy. Pomóżmy znaleźć Darczyńcę dla tej ostatniej rodziny!

Czytaj więcej

Wirtualne zwiedzanie w Łańcucie

Łańcut jest miastem, które od kilkuset lat słynie z wyjątkowych zabytków zarówno w Zamku, jak i kościele Farnym. Co roku odwiedza nas wielu turystów nie tylko z Polski, ale również całego świata. 

Czytaj więcej