Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-03-03, 09:13


Już w najbliższy wtorek 8 marca odbędzie się koncert dobroczynny „Pomóżmy Waldkowi” organizowany przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MDK. Na scenie wystąpią: zespół muzyczny Tacy Sami, zespół taneczny Pyza oraz Patrycja Rycaj w solowym tańcu autorskim.

Występom towarzyszyć będzie licytacja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców oraz zbiórka pieniędzy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ланьцут займається наданням допомоги українцям

Шановні українцю, українко!

Czytaj więcej

Łańcut zaangażowany w pomoc dla Ukraińców

W związku z zaistniałą sytuacją i ciągłą potrzebą pomocy osobom z Ukrainy naszym terenie przygotowaliśmy dla Was materiał z najświeższymi informacjami w tej kwestii.

Czytaj więcej

Łańcut w geście solidarności z Ukrainą

2 marca o godzinie 17:00 w centrum naszego miasta (Rynek) odbędzie się spotkanie mające na celu wsparcie Ukrainy. Spotkajmy się wszyscy, chociaż na chwilę w Rynku naszego miasta!

Czytaj więcej