Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-12-21, 08:54


Miasto Łańcut ogłosiło nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Konkursu Aktywny Senior im. Adama Hadława.

Konkurs jest inicjatywą śp. Adama Hadława, który w okresie 2019 – 2021 sprawował społecznie funkcję Rzecznika Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Miasta Łańcuta. Ma na celu docenić i uhonorować najaktywniej działających seniorów w naszej lokalnej społeczności Łańcuta – tłumaczą organizatorzy konkursu.

Zgłoszenia kandydatów do Konkursu na załączonym do Regulaminu formularzu mogą dokonywać organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne w terminie od dnia 20 grudnia 2023 r. do 20 stycznia 2024 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Urzędu Miasta Łańcuta, ul. Plac Sobieskiego 18, 37-100 Łańcut za pośrednictwem poczty lub złożyć osobiście w sekretariacie Burmistrza Miasta Łańcuta.

Link do regulaminu oraz karty zgłoszeń: http://www.lancut.pl/asp/?typ=13&menu=3&dzialy=3&artykul=5400&akcja=artykul&fbclid=IwAR2IsdnCWMom9pRTo_r6GvGjlSdQkSG9OuB-pcf6vMs-i9XsiLMqbi6Ca_o

źródło: Miasto Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Tradycje i potrawy wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy rodzinne serca łączą się w atmosferze ciepła i miłości. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów jest wigilijne spotkanie, podczas którego stoły uginają się od tradycyjnych potraw, a dom wypełnia się zapachem aromatycznych przypraw.

Czytaj więcej

Planowane przerwy w dostawie prądu!

PGE zawiadamia o planowanym wyłączeniu prądu w poszczególnych częściach naszego miasta, w dniach od 11.12.2023 r. – 13.12.2023 r. Szczegółowy harmonogram wyłączeń znajduje się na grafice poniżej.

Czytaj więcej

Rejon Łańcut Szlachetnej Paczki poszukuje Darczyńców!

Jeszcze 15 Rodzin z naszego rejonu nie ma swoich Darczyńców. Zadbajmy, aby każda rodzina otrzymała pomoc!

Czytaj więcej