Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-12-07, 09:20


PGE zawiadamia o planowanym wyłączeniu prądu w poszczególnych częściach naszego miasta, w dniach od 11.12.2023 r. – 13.12.2023 r. Szczegółowy harmonogram wyłączeń znajduje się na grafice poniżej.

źródło: Miasto Łańcut

Komentarze

Arien pisze:

Która Szkoła Podstawowa?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rejon Łańcut Szlachetnej Paczki poszukuje Darczyńców!

Jeszcze 15 Rodzin z naszego rejonu nie ma swoich Darczyńców. Zadbajmy, aby każda rodzina otrzymała pomoc!

Czytaj więcej

Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę [foto]

W Łańcucie czuć już powoli święta. Z tej okazji w mieście organizowanych jest coraz więcej wydarzeń. M.in. w piątek odbyło się wspólne Świąteczne Ubieranie Choinki pod Urzędem Miasta. Inicjatorem akcji była Fundacja im. Adama Hadława.

Czytaj więcej

Zdrowe Mikołajki [foto]

1 grudnia odbyła się akcja „Zdrowe Mikołajki” w Centrum Medyczne Haw-Med. Zainteresowani mogli skorzystać z bezpłatnych badań, które przygotowali organizatorzy akcji.

Czytaj więcej