Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-12-04, 07:47


1 grudnia odbyła się akcja „Zdrowe Mikołajki” w Centrum Medyczne Haw-Med. Zainteresowani mogli skorzystać z bezpłatnych badań, które przygotowali organizatorzy akcji.

Osoby zainteresowane mogły skorzystać z bezpłatnych badań krwi, konsultacji u fizjoterapeutki uroginekologicznej, konsultacji dietetycznych, konsultacji psychologicznych, a także badania wzroku. Oprócz badań, zorganizowano konkurs z licznymi nagrodami od sponsorów oraz zdrowy poczęstunek.

Głównym celem akcji była promocja zdrowego stylu życia i umożliwienie mieszkańcom Łańcuta skorzystania z porad różnych specjalistów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, szczególnie na ulicach naszego miasta. 

fot. Bonne Santé

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

LXVII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji – sprawozdanie

W dniu 29 listopada odbyła się kolejna Sesja Rady Miasta Łańcuta. W obradach uczestniczyło 10 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem.

Czytaj więcej

„Innowacje w Edukacji” w Łańcucie [wideo]

Przez dwa dni w Łańcucie odbywa się konferencja edukacyjna „Innowacje w Edukacji”. Tematem przewodnim tej edycji jest „wykorzystanie sztucznej inteligencji w edukacji”, a co za tym idzie, poszerzenie informacji na temat możliwości adaptacyjnych systemów nauczania, personalizacji procesu edukacyjnego oraz wykorzystania algorytmów do tworzenia indywidualnych ścieżek uczenia się.

Czytaj więcej

Jutro posiedzenie Rady Miasta Łańcuta

Już jutro o godzinie 15:00 rozpocznie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej