Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Konferencja „Innowacje w edukacji” – gratka dla uczniów i nauczycieli

Po raz pierwszy w Łańcucie. Już 30 listopada 2023 r. rozpocznie się V edycja konferencji edukacyjnej dla podkarpackich dyrektorów szkół i nauczycieli. Tematem przewodnim tegorocznych „Innowacji w edukacji” będzie zastosowanie sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii w edukacji. Wydarzeniu będą towarzyszyć lekcje pokazowe dla uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rejestracja trwa, a udział w kongresie jest bezpłatny.

Czytaj więcej

Weekendowe propozycje

Nie masz pomysłu jak spędzić wolny czas? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji. Niektóre z nich dotyczą już dnia dzisiejszego. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami.

Czytaj więcej

Odsłonięcie słupka kilometrażowego Drogi Św. Jakuba w Łańcucie

21 listopada 2023 roku stał się szczególnym dniem dla miłośników szlaku pielgrzymkowego. W Łańcucie uroczyście odsłonięto słupek kilometrażowy Drogi Świętego Jakuba Via Regia.

Czytaj więcej