Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-12-05, 11:45


Jeszcze 15 Rodzin z naszego rejonu nie ma swoich Darczyńców. Zadbajmy, aby każda rodzina otrzymała pomoc!

Jeśli chcesz pomóc – wejdź na www.szlachetnapaczka.pl, następnie wciśnij przycisk WYBIERAM RODZINĘ i zaznacz lokalizację jako Łańcut. Spośród opublikowanych rodzin wybierz tę, której potrzeby jesteś w stanie spełnić. Zaangażuj swoją firmę lub grupę znajomych!
Kilka cennych informacji – jak przygotować Szlachetną Paczkę znajdziesz pod linkiem: https://www.szlachetnapaczka.pl/poradnik-darczyncy/

Weekend Cudów już 16 i 17 grudnia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę [foto]

W Łańcucie czuć już powoli święta. Z tej okazji w mieście organizowanych jest coraz więcej wydarzeń. M.in. w piątek odbyło się wspólne Świąteczne Ubieranie Choinki pod Urzędem Miasta. Inicjatorem akcji była Fundacja im. Adama Hadława.

Czytaj więcej

Zdrowe Mikołajki [foto]

1 grudnia odbyła się akcja „Zdrowe Mikołajki” w Centrum Medyczne Haw-Med. Zainteresowani mogli skorzystać z bezpłatnych badań, które przygotowali organizatorzy akcji.

Czytaj więcej

LXVII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji – sprawozdanie

W dniu 29 listopada odbyła się kolejna Sesja Rady Miasta Łańcuta. W obradach uczestniczyło 10 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem.

Czytaj więcej